خدمات سامانه جامع مالی و اداری پردیس

تفاوت ما با اغلب شرکت های تولید کننده نرم افزار در این است که ما محصولات نرم افزاری خود را اغلب بصورت یک بسته یا پکیج نرم افزاری به فروش نمی گذاریم بلکه هر محصول نرم افزاری را براساس نیاز مشتری بومی سازی (Customize) می نماییم .
اغلب سازمانها، مراکز و شرکتهای ایرانی در فرآیندهای داخلی خود، نیازمندیهای خاص خود را دارند که می بایست در سیستم های نرم افزاری آنها پیش بینی گردد و خرید محصولات نرم افزاری آماده بصورت بسته نرم افزاری جوابگوی نیاز آنها نیست. بدین منظور ما نیازمندیهای خاص مشتریان را در نرم افزار بومی سازی نموده و در غالب برنامه های کاربری خاص به آنها ارائه می کنیم.

۱- ارائه‌ی طرح نیازمندی: بر این باوریم که تهیه نرم‌افزار به تنهایی نمی‌تواند راهگشای نیازهای دستگاه‌های دولتی باشد. در واقع، ما باید مجموعه‌ای از سیستم‌ها، روش‌ها و خدمات مورد نیاز سازمان شما را در اختیارتان قرار دهیم، تا بتوانید بهره‌وری سازمان خود را افزایش دهید.
 به همین منظور، مدیریت طرح‌های عمومی قبل از هر کار، سند نیازمندی پیشنهادی برای شما را تهیه کرده و مجموعه‌ای از راهکارهای یکپارچه را تحت عنوان پیشنهاد اجرایی در اختیارتان قرار می‌دهد.


۲-ارائه راهکار یکپارچه جامع: راهکار یکپارچه جامع از مجموعه نرم افزارهایی تشکیل می‌شود که در تعامل با یکدیگر همه‌ی عملیات مالی، اداری، پشتیبانی، بودجه و تشکیلاتی دستگاه‌های دولتی را به صورت کاملا یکپارچه و یک شکل پوشش می‌دهند.

لیست سامانه های یکپارچه مالی اداری و پشتیبانی

سامانه های اداری و پشتیبانی :

سیستم امور اداری و پرسنلی ، سیستم تشکیلات و ساختار سازمانی ، سیستم اتوماسیون اداری ، سیستم انبار ، سیستم تدارکات و خرید

سیستم های مالی و حسابداری :

سیستم دفتر داری دولتی ، سیستم حسابداری ، سیستم چک و بانک ، سیستم اموال و دارایی های سازمان ، سیستم قرارداد ها ، سیستم سپرده ، سستم ضمانت نامه ها ، سیستم درآمد ، سیستم بودجه و اعتبارات

سیستم های نظارتی :

سیستم مدیریت کاربران و دسترسی ، سیستم ناظر ، سیستم پیام رسان

 


۳- راهکار اتوماسیون اداری: اهمیت و ضرورت اجتناب‌ناپذیر استفاده از فناوری اطلاعات در سازمان‌های دولتی و ایجاد بستری مناسب برای دولت الکترونیک، شرکت پردیس توسعه را بر آن داشت تا برای ایفای نقش خود در پاسخ‌گویی به نیاز دولت، اتوماسیون اداری خود را به عنوان اولین گام اساسی در این راه، تهیه و به بازار ارائه دهد. با این سیستم شما می‌توانید طرح تکریم ارباب رجوع را اجرا کنید؛ به مکاتبات اداری دسترسی سریع و امن داشته باشید؛ کنترل‌های امنیتی منطبق با ساختار سازمانی و اهمیت اطلاعات را اعمال کنید و از هرجا که هستید به سیستم دسترسی داشته باشید.

 ۴-خدمات آموزش، نظارت و پیاده‌سازی سیستم‌ها: شرکت پردیس با تکیه بر چندین سال تجربه در حوزه خدمات و استقرارِ سیستم‌های یکپارچه و اتوماسیون اداری، با تعریف خدماتی تکمیلی شامل امکان‌سنجی، برنامه‌ریزی عملیات، نصب و راه‌اندازی و آموزش سیستم‌ها، موفقیت سازمان‌ها را در استفاده بهینه از سیستم‌ها فراهم می‌سازد.
 


۵- خدمات پشتیبانی: خدماتی است که پس از اتمام دوره استقرار سیستم‌ها آغاز می‌شود، این خدمات در راستای تدوام و تضمین استفاده صحیح و اصولی از سیستم‌های استقرار یافته و توسعه نرم‌افزارها صورت می‌گیرد.

 

تلفکس : 66363942-021
تلفن همراه : 5268-309-0912
ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
سامانه پیامکی : 220-200-2060-5000
همراه شما هستیم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انتخاب راهکار مناسب

Ultimate Browsers Supportشرایط هر سازمان یک شرایط خاص و منحصر به فرد است. مجموعه جامع ما شامل نرم افزارهای مختلفی می شود که نیاز هر شرکت یا سازمان را برطرف کند. مهم نیست که سازمان شما خصوصی است یا دولتی،‌برای رفع نیاز شما نرم افزار های مناسب در مجموعه ما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی در انتخاب نرم افزار مناسب می توانید با متخصصان ما مشورت کنید.

 

نیازسنجی و مشاوره

Native RTL Supportکارشناسان بخش بازایابی و فروش ما آماده اند که در هر زمان و با توجه به شرایط و ضوابط سازمان شما اطلاعات لازم و ضروری را در جهت شروع همکاری را در اختیارتان قرار دهند. در این مرحله با کمک کارشناسان ما مشکلات موجود در سازمان شما شناسایی شده و بر اساس آن مشکلات راه حل مناسب به شما ارائه خواهد شد. در صورت درخواست شما می توانیم در محل سازمان شما دموی نرم افزار خود را ارائه کنیم.

 

Go to top