با توجه به اجرایی شدن بخشنامه جدید تهیه فایل مالیات برای ارائه به دارایی ،قابلیت جدید تهیه فایل فوق به سامانه حقوق و دستمزد پردیس اضافه گردید ، برای این منظور سه فایل بایستی تهیه بشه که فایل اول شامل اطلاعات پرسنل ، فایل دوم شامل ریز اطلاعات حقوق و پرداخت ها و فایل سوم شامل خلاصه پرداخت ها

فایل راهنمای تهیه فایل مالیات

 

مالیات حقوق

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انتخاب راهکار مناسب

Ultimate Browsers Supportشرایط هر سازمان یک شرایط خاص و منحصر به فرد است. مجموعه جامع ما شامل نرم افزارهای مختلفی می شود که نیاز هر شرکت یا سازمان را برطرف کند. مهم نیست که سازمان شما خصوصی است یا دولتی،‌برای رفع نیاز شما نرم افزار های مناسب در مجموعه ما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی در انتخاب نرم افزار مناسب می توانید با متخصصان ما مشورت کنید.

 

نیازسنجی و مشاوره

Native RTL Supportکارشناسان بخش بازایابی و فروش ما آماده اند که در هر زمان و با توجه به شرایط و ضوابط سازمان شما اطلاعات لازم و ضروری را در جهت شروع همکاری را در اختیارتان قرار دهند. در این مرحله با کمک کارشناسان ما مشکلات موجود در سازمان شما شناسایی شده و بر اساس آن مشکلات راه حل مناسب به شما ارائه خواهد شد. در صورت درخواست شما می توانیم در محل سازمان شما دموی نرم افزار خود را ارائه کنیم.

 

Go to top