به منظور تسهيل در دريافت اطلاعات ماليات بر درآمد حقوق و جلب رضايت مؤديان محترم مالياتي و كاهش هزينه ها و صرفه جويي در زمان ، سازمان امور مالياتي اقدام به طراحي و پياده سازي سيستم مكانيزه ماليات بر درآمد حقوق نموده است . در اين سيستم اطلاعات پرداخت كنندگان و دريافت کنندگان حقوق و ميزان حقوق و مزاياي پرداختي و ماليات مرتبط بر آن به شكل فايل الكترونيكي از مؤدي دريافت و در پايگاه اطلاعاتي سازمان امور مالياتي ذخيره مي گردد .
سیستم جامع مالی و اداری پردیس نیز قابلیت تولید فایل فوق را به سیستم حقوق و دستمزد خود اضافه کرده است و از این به بعد مودیان مالیاتی می توانند به سادگی فایل فوق را از سیستم دریافت و در سامانه وزارت دارایی ثبت نمایند

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

انتخاب راهکار مناسب

Ultimate Browsers Supportشرایط هر سازمان یک شرایط خاص و منحصر به فرد است. مجموعه جامع ما شامل نرم افزارهای مختلفی می شود که نیاز هر شرکت یا سازمان را برطرف کند. مهم نیست که سازمان شما خصوصی است یا دولتی،‌برای رفع نیاز شما نرم افزار های مناسب در مجموعه ما وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمایی در انتخاب نرم افزار مناسب می توانید با متخصصان ما مشورت کنید.

 

نیازسنجی و مشاوره

Native RTL Supportکارشناسان بخش بازایابی و فروش ما آماده اند که در هر زمان و با توجه به شرایط و ضوابط سازمان شما اطلاعات لازم و ضروری را در جهت شروع همکاری را در اختیارتان قرار دهند. در این مرحله با کمک کارشناسان ما مشکلات موجود در سازمان شما شناسایی شده و بر اساس آن مشکلات راه حل مناسب به شما ارائه خواهد شد. در صورت درخواست شما می توانیم در محل سازمان شما دموی نرم افزار خود را ارائه کنیم.

 

Go to top